KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207474
nr 1520 7474
Lasse Algemo
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Signerad, Postlådor. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x63 cm
Lasse Algemo, svensk målare född 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:10:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)